Hl. stránka »

O projektu

V České republice jsou milióny aut, které řídí milióny řidičů. Pokud jedno z těchto miliónů aut řídí nezkušený řidič, začátečník, který prošel špatnou přípravou v autoškole, kterou si pro získání svých prvních řidičských zkušeností zvolil, je takový řidič ohrožením pro sebe sama i pro všechny ostatní, kteří se s ním společně pohybují po cestách. Auto v nesprávných rukách je zbraní a my, DoAutoškoly.cz, si klademe za cíl, aby náš katalog autoškol poskytoval maximální a jasné informace o autoškolách, které jsou skutečně kvalitní a moderní a připraví žáka, budoucího řidiče, na život na českých i evropských cestách tak, aby auto v jeho rukách nebylo zbraní, ale prostředkem, kterým se dokáže vždy rozumně a bezpečně dostat z místa A do místa B.

Motivací našeho projektu je zvýšení řidičských dovedností řidičů začátečníků, jejichž řidičské počátky začínají vždy, logicky, v některé z autoškol, kterou si zvolí. A volba autoškoly pro výcvik je tedy extrémně důležitým faktorem, který do budoucna ovlivní schopnosti a dovednosti konkrétního řidiče a jeho chování v silničním provozu. Kvalitní autoškola a její vyučující dokáže žáka připravit na nástrahy každodenního provozu, kdežto ta nekvalitní se postará jen o to, aby došlo k získání řidičáku a nad budoucnosti onoho řidiče na cestách již nepřemýšlí. DoAutoškoly.cz chce přemýšlet za vás, chce vám v jasném a přehledném výpisu katalogu autoškol ukázat, která je ta kvalitní se spokojenými žáky, řidiči, a která by raději již nikdy neměla vyjíždět na cesty a učit další žáky.

Tým DoAutoškoly.cz