Hl. stránka » Praha » Praha 5

Autoškola Good Driver

" Umíme učit "
Jsme moderní autoškola s vysokým procentem úspěšnosti u zkoušek po ukončeném základním výcviku. Jsme přátelský kolektiv s osobním přístupem. LETNÍ AKCE!!!!! ŘP sk."B" NA SPLÁTKY !!!!!!! PRO STUDENTY!!!

• Školení řidičů

• Výcvik pro zdravotně postižené
Náš lektor provádí referenční školení a školení řidičů z povolání i v prostorách zákazníka.

Skupina Sk. Běžná cena Student Kondiční jízdy
A 13 900 Kč 13 500 Kč 350 Kč
A1 13 900 Kč 13 500 Kč 350 Kč
A2 13 900 Kč 13 500 Kč 350 Kč
AM 13 900 Kč 13 500 Kč 350 Kč
B 10 700 Kč 9 700 Kč 400 Kč
BE 8 500 Kč Nevyplněno 500 Kč
C 16 500 Kč Nevyplněno 700 Kč
CE 8 500 Kč Nevyplněno 500 Kč
D 24 000 Kč 22 900 Kč 700 Kč
DE 8 500 Kč Nevyplněno 700 Kč

• Automobilový trenažer
  • Uzavřené cvičiště
Učebna pro 30 studentů, vybavena projektorem s příslušenstvím.

Autoškola Good Driver
Radlická 61
15500, Praha 5 - Smíchov

Autoškola Smíchov
Nádražní 279/1 - Praha 5 - Smíchov

Autoškola ALL, s.r.o.
Ostrovského 253/3 - Praha 5

Autoškola Zeus
Radlická 220 - Praha

Autoškola Kebrle
Bronzová 2020/21 - Praha 5 - Lužiny

Autoškola Soví hrad s.r.o.
Bzenecká 50/5 - Praha 5 - Sobín

Jana (odesílatel neověřen)
Celkový přístup instruktorů mi velmi vyhovoval. Co mám porovnání od kamarádu s jejich autoškolama, tak tuhle můžu jedině doporučit. V jiných autoškolách si spolužáci velmi stěžovali na nevyhovující termíny, špatný přístup lektorů, kteří na ně řvali, když udělali chybu. Já s panem Mouchou mohla mít jakýkoliv termín jsem si řekla a nebyl nikdy problém. Vyzvedl mě tam, kde jsem potřebovala a potom jsem mohla si dojet hned k metru nebo rovnou domů. Velmi individuální přístup a nikdy na mě nekřičel nebo nezvýšil hlas. Hned po ukončení autoškoly jsem začala všem zuřivě doporučovat a dávat kontakt.

Matěj (odesílatel neověřen)
Přístup perfektní, instruktoři trpělivý a snaží se vyhovět, obvzláště pan Moucha, se kterým se snažíme volit lekce tak aby mi vyhovovaly a měl jsem možnost procvičit s situace u kterých si nejsem jistý. Jednoznačně doporučuji.

Dominika (ověřen)
Vyjednávání super, pokud jsem potřebovala změnit termín, nebyl problém. Nebo skončit jinde než na Andělu. Jsem velký nervák a přístup pana Mouchy mi velmi vyhovoval, nekřičel ani nezvyšoval hlas.

Jan (ověřen)
Dobrý dojem z vozového parku a učebny byl postupně likvidován přístupem instruktora pana Boučka. Soustavné odříkání a měnění termínů jízd se stalo prokletím. Více než 1/3 jízd neproběhla tak, jak měla. Obvykle zrušené 1-2 hodiny předem. Při zrušení poslední s argumentem, že by radši koukal na hokej jsme to nevydrželi a znechuceni přecházíme na poslední 4 jízdy k jiné autoškole. Takto neprofesionální a ignorující přístup jsem hodně dlouho neviděl...