Hl. stránka » Středočeský kraj » Nymburk

Autoškola Koňák

Kvalitní výuka a výcvik, přátelské prostředí, nízké ceny.

A Nevyplněno Nevyplněno
A1 Nevyplněno Nevyplněno
A2 Nevyplněno Nevyplněno

Autoškola Koňák
Šlotava 35
28802, Nymburk

Autoškola MoLLina
Jeseniova 524/46 - Poděbrady

Autoškola Hodač
Školní nám. 1318 - Lysá nad Labem

Autoškola Čvančara
Malé Valy 320/29 - Nymburk

Autoškola Noháček
Komenského 156 - Poděbrady

Autoškola Semecký
Přemyslova 592 - Lysá nad Labem

Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% NE
Nikola (odesílatel neověřen)
Pozor, jedná se o rok starou zkušenost. Jisté věci se mohly změnit. Bohužel nemůžu tuto autoškolu doporučit. Výuka teorie proběhla v pořádku, ale praktická výuka byla strašná. Paní Mollinari je velmi nesympatická a nemá nervy na začínající řidiče, kteří často chybují. Místo toho, aby jim to vysvětlila, vynadá jim. Po dokončení výcviku jsem vůbec neuměla použít ruční brzdu k rozjíždění do kopce. Také jsem málo parkovala a musela jsem si o to říkat. Několikrát jsem byla seřvána a nevěděla jsem, co jsem udělala špatně. Pro pokročilé řidiče to může být vhodná autoškola, ale pro začátečníky to opravdu není. Na druhou stranu musím uznat, že kamarádka ji dělala na jaře a měla instruktora pana Koňáka a nemohla si ho vynachválit.