Hl. stránka » Jihomoravský kraj » Brno-venkov

Autoškola Krajinčák

Radši cestovat čtyřicítkou a dožít se osmdesátky, než naopak.
Zaměřujeme se na kurzy autoškoly v Brně a v Moravanech u Brna. Termíny všech jízd naplánujeme tak, aby Vám časově vyhovovaly. Jízdy budete mít neustále se stejným instruktorem. Na povinné konzultace Vás zdarma přivezeme na naší učebnu a poté odvezeme. Díky individuálním kurzům můžete s autoškolou začít ještě dnes. Autoškola ve standardním kurzu trvá 2-3 měsíce, pokud potřebujete řidičský průkaz skupiny B rychleji, intenzivní kurz autoškoly vám zabere 3-4 týdny. Každý klient od nás ZDARMA dostane učebnici autoškoly a výukové CD v ceně 275 Kč. Klienty opravdu učíme řídit od roku 2000 - správně a bezpečně.
Autoškola dosud nemá žádné hodnocení
Napsat hodnocení

• Školení řidičů

A1 Nevyplněno Nevyplněno
AM Nevyplněno Nevyplněno
C Nevyplněno Nevyplněno
T Nevyplněno Nevyplněno

Autoškola Krajinčák
Bohunická cesta 330/3
66448, Moravany

Autoškola Pohoda
Hutní osada 543 - Zastávka

Autoškola Haltmar
Viničné Šumice 161 - Viničné Šumice

Autoškola Karel Pelán
Lukovany 200 -

Autoškola Dan
Janáčkova 287 - Tišnov

Autoškola Red-Car
Jiráskova 595 - Židlochovice

Autoškola zatím neobdržela žádné hodnocení. Pomožte jí s propagací napsáním prvního hodnocení ;)