Hl. stránka » Praha » Praha 10

Autoškola MIROJI s.r.o.

Naše autoškola Vám nabízí výuku a výcvik skupin a podskupin řidičského oprávnění typu AM, A1, A2, A, B, B96, C, D, E i T. Kurzy vedou zkušení lektoři s dlouholetou praxí, civilní instruktoři policejního výcviku, ale i bývalí policisté. Žákům je k dispozici počítačová učebna s přístupem na internet.

• Školení řidičů

Korunní 98 - Praha 10

Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% NE
Martin (odesílatel neověřen)
Při výběru autoškoly z důvodu rozšíření řidičského oprávnění, prioritou byla dostupnost a cena. Obě kritéria sice splňovala autoškola Miroji, ale příště raději jinam. Kurz jsem sice absolvoval ve standardním termínu a napoprvé, ale nejspíš jsem měl smůlu na instruktora pana Kuřátka, kdy mi jeho přístup absolutně nevyhovoval. Někteří lidi by zkrátka neměli cokoli učit. V dnešní konkurenční době bych očekával jiné jednání, a ne neprofesionální přístup, zbytečné vytváření nervozity a místy i vulgaritu. Rozhodně doporučuji nekoukat jen na cenu, pár ušetřených stovek za to nestojí. Profesionalita a slušné jednání by měly být ta správná kritéria výběru. Ale je možné, že ostatní zdejší instruktoři volí profesionálnější přístup.