Hl. stránka » Praha » Praha 10

Autoškola Seidl

Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme úplné služby pro všechny, kteří chtějí získat řidičský průkaz na osobní automobil - skupiny "B". Autoškola SEIDL se sídlem v Praze dále poskytuje kondiční jízdy pro řidiče, kteří delší čas nejezdili, zajišťuje školení řidičů referentů a přezkoušení po ročním zákazu nebo tzv. vybodování. Cílem naší práce je úspěšné složení závěrečných zkoušek pro získání řidičského průkazu každého absolventa autoškoly, který i nadále bude doporučovat naše služby.
Autoškola dosud nemá žádné hodnocení
Napsat hodnocení

Skupina Sk. Běžná cena Student Kondiční jízdy
B 16 900 Kč 16 400 Kč 400 Kč

Autoškola Seidl
Hradešínská 2409/57
10100, Praha 10 - Vinohrady

Autoškola Ivo Křišťan
Holandská 756/17 - Praha- Vršovice

Autoškola Drive - Vršovice
Bělocerkevská 1299/24 - Praha 10

Autoškola MIROJI s.r.o.
Malešické náměstí 1/9 - Praha

Autoškola Herm
U Pekáren 1/225 - Praha 10 - Hostivař

Autoškola V.I.P.
Korunní 98 - Praha 10

Autoškola zatím neobdržela žádné hodnocení. Pomožte jí s propagací napsáním prvního hodnocení ;)