Hl. stránka » Středočeský kraj » Praha-západ

Autoškola Spektra

Autoškolu si volíte pouze jednou v životě, neudělejte tedy chybu již při volbě !!!
Proč si vybrat právě nás? Bude Vás to s námi bavit :) Kvůli přihlášení k výcviku nemusíte nikam chodit, vše zařídíme online a budeme se Vám snažit vyjít vstříc! Mladý a zkušený tým instruktorů. Možnost výběru automobilů. Maximální individualizace výcviku. Výukové CD zdarma! Efektivnost výuky v naší autoškole je umocněna jedinečným výukovým setem AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! Klademe vysoký důraz na efektivitu každé lekce. Komunikujeme na Facebooku.

Autoškola Spektra
Mukařovského 1986
15500, Praha 13 - Stodůlky

Autoškola Průhonice
Narcisová 624 - Průhonice

Autoškola Spinos
5. května 44 - Dobřichovice

Autoškola Jesenice
Boční 562 - Dolní Jirčany

Autoškola Bohouš
Masarykova 878 - Rudná u Prahy

Autoškola Vocílka
Lidická 2240 - Roztoky

Petr Chytil (odesílatel neověřen)
Profesionální přístup,odbornost, skvělý přístup,učitel pan Liška opravdový profík,lidský přístup.Kondicni jízdy po domluvě,bez problémů.Doporucuji.