Hl. stránka » Olomoucký kraj » Olomouc

Autoškola Zdeněk Mazal

ŘIDIČÁK BEZ STRESU !
!!! POZOR, A K C E , POZOR !!! ZAHÁJENÍ TEORIE : 3.KVĚTEN 2016 V 17 HODIN CENA 7 699,-Kč !!! NOVÁ ŠKODA RAPID SPACEBACK !!! !!! JSME PRVNÍ AUTOŠKOLA V OLOMOUCKÉM KRAJI POSKYTUJÍCÍ VÝCVIK V TOMTO NOVÉM VOZE, NAVÍC V NADSTANDARTNÍ VÝBAVĚ !!! !!! AKCE !!! PRO VŠECHNY STUDENTY A ŽENY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ CENA 7 699,-Kč a KNIHA + CD ZDARMA !!! ŠKOLNÉ NA SPLÁTKY, A TO BEZ NAVÝŠENÍ CENY !!! NAŠE AUTOŠKOLA PROVÁDÍ VÝCVIK A ZKOUŠKY PŘEDEVŠÍM V OLOMOUCI, (případně i v PŘEROVĚ), a to na SKUPINU ŘP B (OSOBNÍ AUTOMOBIL) a na všechny skupiny motorek. NABÍZÍME také KONDIČNÍ JÍZDY A ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ. !!!SLEVA PRO STUDENTY A ŽENY NA MD!!! !!!AUTOŠKOLA NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ CENY!!! - VÝCVVIK V NOVÉ ŠKODĚ RAPID SPACEBACK, STÁLE JEDINÉ V OLOMOUCKÉM KRAJI !!! A NOVÉ ŠKODĚ FABIA SPORT, OBĚ JSOU S KLINATIZACÍ A V PLNÉ VÝBAVĚ ! PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ SE ZAPNUTOU KLIMATIZACÍ,V NAŠICH AUTECH NETRPÍTE ÚMORNÝM VEDREM !!! !!!NA JÍZDY VÁS VYZVEDNEME, KDE SE DOMLUVÍME !!! (Např. doma, v práci, ve škole, ...).
Autoškola dosud nemá žádné hodnocení
Napsat hodnocení

Autoškola Olcar
Na Šibeníku 914/1 - Olomouc- Nová Ulice

Autoškola Skála
Nová 276/5 - Litovel

Autoškola Havala
Třída Kosmonautů 989/8 - Olomouc

Autoškola Svozil - Uničov
Šternberská 455 - Uničov

Autoškola Freeway
Stupkova 952/18 - Olomouc

Autoškola zatím neobdržela žádné hodnocení. Pomožte jí s propagací napsáním prvního hodnocení ;)