Hl. stránka » Liberecký kraj » Jablonec nad Nisou

Autoškola Zdeněk Šefr

Chcete něco umět, nebo jen získat kartičku?????
Klidný přístup, tolerance, pečlivost, důslednost, trpělivost, vysvětlování, důkladná praktická a teoretická příprava, dodržování všech povinností dle zákonů!! V tom je i Váš úspěch!!

Autoškola Zdeněk Šefr
Generála Mrázka 3
46601, Jablonec nad Nisou

Autoškola Soprová
Sněhová 15 - Jablonec nad Nisou

Autoškola Jiří Macháček
Liberecká 3419/48 - Jablonec nad Nisou

Autoškola Ladislav Čičmanec
V Luzích 1366/27 - Jablonec nad Nisou

Autoškola BABY
5. května 681/6 - Jablonec nad Nisou

Autoškola Chramosta
Údolní 224/2 - Jablonec nad Nisou- Jablonecké Paseky

Zpět na Jablonec nad Nisou

Milan Vašíček (ověřen)
Jestli jste jako já, potřebujete v autoškole přátelský přístup, podporu a ochotné vyučující. A přesně takoví jsou Zdeněk Šefr s Honzou Bajgarem. I když to jako u mě vyjde až napodruhé, budete odcházet s pocitem, že něco umíte. Na 11 teoretických hodinách s vámi Zdeněk probere veškerá důležitá témata a vysvětlí vám cokoliv, co by vám mohlo dělat potíže. Čeká vás taky 28 jízd, které začínají opatrným oťukáváním na okruhu a končí jízdou ve městě. Celou dobu vám budou Zdeněk i Honza oporou, udrží vás v klidu a případnou chybu lidsky vysvětlí, nebo vám, pokud chcete, i odcitují přesné znění zákona. Řidičské kurzy jsou stále dražší, proto vám může být útěchou, že tady za svoje peníze dostanete maximum: teoretickou i praktickou přípravu, technickou hodinu, hodinu se zdravotníkem, a hlavně dva profesionály, kteří vás to všechno naučí. Chcete-li se naučit řídit, Autoškola Šefr je místo pro vás.