Hl. stránka » Jihomoravský kraj » Brno

JM autoškola

Neděláme řidičáky, děláme řidiče!
Provádíme výuku a výcvik sk. AM, A1, A2, A, B, B automat (na vozidle s automatickou převodovkou), B invalida (na vozidle s ručním ovládáním pro tělesně-zdravotně postižené), BE, B96 (přívěsy), C (náklaďák), CE (náklaďák s vlekem). Dále provádíme kondiční jízdy, vrácení řidičáku po odnětí, školení řidičů referentů a výuku učitelů autoškol. Studentům nabízíme slevy z kurzovného, možnost splátek kurzovného. Další výhody na stránkách.

• Výcvik pro zdravotně postižené
  • Vozidlo s automatickou převodovkou

A Nevyplněno Nevyplněno
A1 Nevyplněno Nevyplněno
A2 Nevyplněno Nevyplněno
AM Nevyplněno Nevyplněno
BE Nevyplněno Nevyplněno
C Nevyplněno Nevyplněno
CE Nevyplněno Nevyplněno

Autoškola BONO
Zvonařka 408/16 - Brno

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi
Anenská 675/4 - Brno- Staré Brno

Autoškola Pavel Pelikán
Veveří 497/75 - Brno- Veveří

Autoškola Petr Kohout
Hvězdová 289/3 - Brno- Zábrdovice

Autoškola Lenka Pokorná
Václavská 6 - Brno

Michaela Ličková (odesílatel neověřen)
S JM Autoškola Tibenský byla perfektní spolupráce. Dělala jsem B+E. Musím říct, že jsme měli vše ztížené covidovou situaci. Jízdy byly s panem Tibenským. Do teď nechápu, jak ochotně opakoval couvání s vozíkem, které jsem pochopila asi až na několikáté, také i připojení a odpojení vozíku byl pro mě problém a nakonec jsem vše zvládla. Choval se velmi klidně a dokonce byl klidnější než já, když mě to nešlo. Každopádně zkoušku jsem udělala na poprvé a jsem za to moc ráda.