Hl. stránka » Kraj Vysočina »

Jihlava

Skupina
Autoškola Prchal Jihlava, Žižkova 1683/13

Skupiny: A, A1, A2, B, BE
Získání řidičských skupin AM, A1, A(do 25kW, A(nad 25kW), B, B+E, školení řidičů referentů, kondiční jízdy. Půjčovna osobních aut Škoda, půjčení auta s řidičem, dlouhodobé pronájmy, operativní leasing, přeprava osob na letiště Praha, Brno, i po celé ČR a zahraničí.
Autoškola Nosek Telč- Podolí, Furchova 373

Skupiny: A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, T
Každý začátek je těžký, jsme tu a zvládneme to !
Autoškola Musil Jihlava, Chlumova 4755/12

Skupiny: A, A2, B, C, CE, D, DE, T
Nabízíme: Výcvik na novém Polygonu v Jihlavě (http://www.autoskolamusil.cz/polygon) Školu bezpečné jízdy. Výcvik skupin AM,A1,B,BE,C,CE,T,D,DE V základním výcviku jízdu po dálnice D1 + základní kurz bezpečné jízdy. Kondiční jízdy. Školení ADR, školení řidičů motorových vozidel do 3,5 t a nad 3,5 t Virtuální učebna autotrenažerů.
Žlutá autoškola Jihlava, Majakovského 1515/6

Skupiny: B
Trpělivost a pedagogický přístup
Autoškola EKOL Telč, Myslibořská 317

Skupiny: A, A1, A2, AM, B, BE
Dlouholeté zkušenosti v oblasti autoškol, jízdy s jedním typem vozidla s kterým pojedete i u závěrečné zkoušky, po dohodě je možné ukončení jízdy v místě bydliště, při návratu o rozšíření řidičského oprávnění na novou skupinu poskytnutí slevy.
Autoškola Koutný Jihlava, 17. listopadu 2096/16

Skupiny: A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, DE, T