Hl. stránka » Jihočeský kraj »

Jindřichův Hradec

Skupina
Autoškola Möhwald Jindřichův Hradec, Jakubská 220

Autoškola Adam Jindřichův Hradec III, Václavská 495

Skupiny: A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, T
Chcete se dát správnou cestou k získání řidičského oprávnění? Přijďte k nám a rád Vám pomůže náš profesionální tým.
Autoškola Ille Třeboň, Svobody 56

Skupiny: A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, T
Řičiské oprávnění AM,A1,A18,A21,B,BE,C,CE,D,T Polygon Gmund - škola smyku Akreditované školící středisko řidičů Dopravní výchova
Autoškola Martínek - Rakovec Třeboň, Jeronýmova 59

Skupiny: A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, DE, T
Naše firma byla založena roku 1993. Od té doby jsme naučili řídit stovky spokojených zákazníků. S řidiči, které jsme učili jezdit se denně setkáváme na silnicích a jistě se s nimi setkáváte i vy. Snažili jsme se učit je jezdit ohleduplně a slušně, dodržovat zákony a pravidla provozu. Někteří z nich Vás možná vozí v autobusu, nebo Vám vozí zboží… Našim cílem je vyjít klientům vstříc, naplánovat výuku podle individuálních potřeb každého žadatele. Po domluvě lze zařídit individuální výuku podle Vašeho časového plánu. Orientujeme se na individuální přístup k zákazníkovi.
Autoškola MaRoBe Nová Bystřice, Mírové náměstí 29

Skupiny: A, B, BE, C, CE, D, DE
Autoškola Šetka Jindřichův Hradec I, Panská 135

Skupiny: A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, DE, T
Autoskola Hřava Dačice, Lipolec 100

Autoškola David Třeboň, Vrchlického 307

Skupiny: A, A1, A2, B, BE, C, CE, T
Naše autoškola funguje v Jihočeském kraji více než 30 let. Rozsahem poskytovaných služeb jsme schopni vyhovět většině žadatelů o řidičské oprávnění. Teoretickou i praktickou výuku provádí kvalifikovaní učitelé. Nabízíme přátelské prostředí, moderní vozový park a výukové programy. Také nabízíme kurzovné na splátky bez navýšení.
Autoškola Stanislav Černý Jindřichův Hradec IV, Jakubská 198

Autoškola Pospíchal Dačice, Tyršova 60